Кожного з наших клієнтів цікавить отримання якісного картриджу для друку, та в першу чергу – це не витрачати багато коштів.

Доступна ціна нашого картриджу досягається за рахунок того, що ми використовуємо картриджі в повторному виробництві, адже виробляти повністю новий продукт досить дорого.

Матеріал корпусу — це пластик, який зараховують до відходів високого класу небезпеки, він довго розкладається. А залишки тонеру, що залишаються в картриджі, містять важкі метали. Викинуті на звалища картриджі негативно впливають на стан навколишнього середовища (особливо при горінні сміття). Через певний компонентний склад, контейнери з тонером від принтерів, погано піддаються біологічному розкладанню. У природних умовах такі відходи будуть розкладатися протягом декількох сотень років, що з урахуванням щорічного збільшення кількості відправлених на смітники картриджів, безумовно, призводить до погіршення екологічної проблеми та великої шкоди навколишньому середовищу.

Саме тому, ми беремо корпуси картриджів, що відпрацювали один ресурс друку і на їх основі створюємо новий повністю готовий для роботи картридж. Картридж оригінальний з заправкою – це повторне виробництво. Ми не залишаємо брудних слідів!

Один картридж – це в середньому один кілограм пластику. Або його закопають в землю, де він буде лежати століттями і не розкладатися, або завдяки нашій роботі він буде знову використаний.

Все, що в процесі виробництва, за необхідності, потрібно замінювати та викидати (металеві та пластикові частини картриджів), ми правильно сортуємо та передаємо для утилізації. За рахунок цього ми досягаємо екологічності у виробництві, та зменшення ціни для придбання нового продукту.